Коли необхідно зустріти з табличкою в аеропорту або на вокзалі

Найчастіше послугу таксі «зустріч з табличкою» замовляють в аеропорт Бориспіль і Жуляни, що пов’язано з їх високою завантаженістю і складною структурою. В аеропортах Бориспіль та Жуляни після виснажливого перельоту пасажирам доводиться переміщатися через завантажені людьми зали й переходи до стоянки. Одна справа, якщо речей небагато. А з великою поклажею дуже непросто дістатися до стоянки та знайти там саме своє таксі.

А замовивши зустріч з табличкою в аеропорт Бориспіль або Жуляни, на ж/д вокзал або автовокзал, замовник знає, що водій зустріне його або його гостя з табличкою, на якій вказано ім’я пасажира. Водій таксі супроводить до машини та допоможе донести й занурити багаж.

Для зручності диспетчер нашої компанії буде відстежувати зміни рейсу. Завдяки цьому наш водій прибуде в аеропорт або на вокзал вчасно, припаркує таксі та зустріне пасажира з табличкою в залі очікування, на пероні або у терміналу.

Важливо! Паркування оплачує пасажир, оскільки можливі затримки при отриманні багажу, при проходженні митного контролю та за іншими непередбачених причин.

Для чого варто замовити зустріч

Буває так, що не вистачає часу гідно зустріти гостя на залізничному чи автовокзалі, в аеропорту Бориспіль або Жуляни. А може ви самі збираєтеся відвідати Київ і хочете, замовити послугу «зустріч з табличкою», щоб вас зустрів професійний водій. У такому випадку варто замовити послугу «Зустріч з табличкою” у нашій компанії.

Наш водій зустрічатиме вас або вашого гостя з табличкою на пероні залізничного вокзалу прямо у вагона і допоможе донести речі до автомобіля, припаркованого максимально близько до місця зустрічі. В такому випадку у вас відпадає необхідність самому носити багаж. Також вам не доведеться шукати таксі, витрачати час на те, щоб його замовити й чекати.

Досить попередньо замовити зустріч з табличкою на залізничному чи автовокзалі, в аеропорту Бориспіль або Жуляни, і наші співробітники простежать та проконтролюють весь процес.

Важливо! Якщо ви приїжджаєте з дитиною обов’язково поставте нас до відома про це при оформленні замовлення. Ми подбаємо про комфорт і безпеку вашого малюка і направимо таксі, оснащене дитячим кріслом.

Зустріч на преміум таксі, мінівені, економ класі й інших видах машин

В автопарку нашої компанії є пасажирські авто різних типів і класів. Незалежно від того буде організована зустріч водія з табличкою на авто економ класу, комфорт класу або мінівені, техніка буде в ідеальному технічному стані та чистоті. Якщо потрібно замовити зустріч великої компанії або ви чекаєте групу гостей, то для зустрічі з табличкою краще замовити місткий мінівен. Такі машини вміщають 7-18 осіб.

Замовивши послугу таксі «зустріч з табличкою» у нашій компанії, ви заощадите час і забезпечите комфортні умови собі або своїм гостям. Послугу «Зустріч з табличкою» у нас можна замовити за адекватними цінами, а якість її надання завдяки злагодженій роботі диспетчерської служби та водіїв, завжди на вищому рівні.

Замовляйте зустріч з табличкою в аеропорту Бориспіль або Жуляни, на залізничному вокзалі або автовокзалах в таксі «Авангард»!

|