Наші водії доставлять вас на залізничний або автовокзал міста Києва в потрібний час і недорого. Детальніше про це далі в статті.

Причини виклику на вокзал служби «Авангард»

Замовлення таксі – краще рішення, наприклад, в таких випадках.

 • Немає можливості приїхати до відправлення потягу. Наприклад, потяг вирушає вночі, коли громадський транспорт взагалі не ходить. У такому разі треба їхати на вокзал заздалегідь і багато часу витрачати на очікування, а це зрозуміло, що незручно.
 • Не хочеться носитися з багажем, адже ходіння з валізами по зупинках і метро вимотує.
 • Ви віддаєте перевагу комфорту. Спокійна спланована поїздка – це також прекрасна можливість з гарним настроєм почати або закінчити відпочинок, відрядження, поїздку до рідних.

Особливості замовлення автомобіля на вокзал в службі «Авангард»

Для вашої зручності в службі таксі «Авангард» Київ є такі додаткові послуги.

 • Попередній виклик автомобіля. Дуже зручно, коли є можливість спланувати поїздку заздалегідь. Ви можете замовити авто у вказану вами дату і в зазначений час.
 • Зустріч з табличкою. Якщо ваші рідні або бізнес партнери не орієнтуються в Києві, то ми готові зустріти їх. Ця послуга – демонстрація турботи й уваги, адже таке не забувається і дуже цінується.
 • Автокрісло. Якщо ви подорожуєте з дитиною, наш водій надасть автокрісло для його безпеки. При оформленні вкажіть вік дитини.
 • Кондиціонування салону. У будь-яку погоду в нашому таксі вам буде комфортне.

Також у вас є можливість вибрати клас автомобіля. Вам доступні такі види авто :

 • економ клас;
 • базовий тариф;
 • мікроавтобус;
 • комфорт клас;
 • бізнес клас;
 • універсал авто з великим багажником.

Автомобілі універсал зазвичай є найбільш відповідним видом таксі для поїздки на вокзал. Багажник цієї моделі дуже місткий. Усі ваші валізи та сумки помістяться, а ви комфортно себе будете почувати в салоні.

Ви можете ознайомитися з повним переліком додаткових послуг таксі на головній сторінці сайту «Авангард» Київ.

Вартість поїздки на залізничний і автовокзал

Коли ви їдете на залізничний вокзал або автовокзал головне бути вчасно, нічого не забути й не переплатити. З першими двома пунктами ми вже розібралися. І як ви вже зрозуміли із заголовка, тепер поговоримо про вартість. Таксі «Авангард» надає можливість дешево їздити на таксі. Нижче приведена орієнтовна ціна таксі до залізничного вокзалу та автовокзалу з центра міста й аеропорта.

НапрямокЕконом
Майдан Незалежности – «Центральний» залізничний вокзал Києва55
Майдан Незалежности – Залізничний вокзал «Дарниця»125
Майдан Незалежности – «Центральний» автовокзал Києва80
Майдан Незалежности – Автовокзал «Теремки»130
Аеропорт «Бориспіль» – «Центральний» залізничний вокзал Києва350
Аеропорт «Бориспіль» – Залізничний вокзал «Дарниця»250
Аеропорт «Бориспіль» – «Центральний» автовокзал Києва330
Аеропорт «Бориспіль» – Автовокзал «Теремки»380

Вартість може мінятися, наприклад, через погодних умов. Але після оформлення ціна залишається фіксованою. Так що ви зможете спланувати бюджет заздалегідь.

Щоб дізнатися точну вартість за вашим маршрутом, можете розрахувати її у формі онлайн замовлення. Також оператори служби таксі «Авангард» можуть допомогти підібрати вигідний тариф і потрібне авто, після чого також зможуть розрахувати вартість поїздки та повідомлять її вам.

Як викликати авто на вокзал

Можете вибрати зручний для вас спосіб виклику таксі.

 1. Дзвоніть за номером телефону в шапці сайту, що відповідає вашому операторові. Вартість вам розрахують відразу.
 2. Оформляйте виклик таксі на сторінці онлайн замовлення на нашому сайті.
 3. Завантажте додаток Touchcar і здійсніть замовлення через нього.

Бути постійним клієнтом – означає мати можливість замовляти поїздки недорого, отримуючи вигідні бонуси. Вони нараховуються, якщо регулярно викликати таксі через додаток Touchcar.

Час очікування таксі від 5-15 хвилин. Обов’язково зберігайте наші контакти, щоб ваші поїздки на залізничний і автовокзал, в аеропорт або за будь-яким іншим напрямком у Києві й передмісті були швидкими, комфортними й дешевими. Наші водії вже готові виїхати за вами. Дзвоніть!

|