Безготівковий розрахунок – один із найзручніших способів оплати послуг. Цей метод знижує до нуля незручні ситуації, коли у вас немає на руках потрібної суми готівкою або у водія немає необхідної купюри для того, щоб віддати решту. Багато мешканців Києва вже й забули, як виглядає готівка, тому що безготівковий розрахунок став повсякденною справою в столиці, зокрема й за пасажирські перевезення. У службі «Авангард» ви можете замовити онлайн, через телефон та додаток таксі з безготівковою оплатою.

Переваги безготівкового розрахунку

 • Жодної тяганини з пошуком решти;
 • Більшість веб-банкінгів повертають кешбек за поїздки на таксі, тому це чудовий спосіб заощадити;
 • Може не бути готівки або банкомату поблизу;
 • Коли заробітна плата приходить на картку, часто незручно та невигідно знімати готівку. Деякі взагалі не використовують гаманець (зручно, зокрема, тим, що не приваблюєте злодіїв).
 • Зараз у Києві хороше покриття швидкісного мобільного інтернету, тому розрахунок за послугу не займає багато часу.
 • В епоху Covid-19 платити безготівково гігієнічніше.

Тому ви можете розплатитись, якщо у вас є банківська накопичувальна або кредитна картка. Служба «Авангард» дбає про комфорт кожного пасажира, і докладає всіх зусиль, щоб поїздки були зручними, швидкість оформлення замовлення швидкою, а оплата сучасною.

Варіанти розрахунку банківською картою

Вибирайте для себе комфортний спосіб:

 1. Сплатити на картку водію. Переказ здійснюється, наприклад, через веб-банкінг: Монобанк, Приват24, Ощад 24/7 (залежно від банку можливий кешбек).
 2. Сплатити за реквізитами. Коли ви маєте картку, але немає банкінгу на телефоні. Це можна зробити, наприклад, на офіційному сайті вашого банку.
 3. Якщо ви наш постійний клієнт, то, напевно, вже оплачуєте поїздки зі свого балансу в додатку Тouchcar. Встановлюючи додаток, на баланс одразу нараховуються 10 грн. Також ви отримуєте 10% вартості з кожного виклику таксі. Пізніше ви зможете використати накопичені гроші для оплати. Додаткові нарахування можна отримати, ввівши промокод (стежте за рекламою).

Способи замовлення з оплатою через картку

Щоб викликати таксі:

 1. Дзвоніть на мобільний номер, який можна знайти в шапці нашого сайту. Під час розмови з диспетчером, повідомте про те, що бажаєте сплатити замовлення за допомогою безготівкового розрахунку.
 2. Також для оформлення замовлення заповніть онлайн форму на нашому сайті та в полі «Додатково» виберіть «Оплата на карту водію» або «Сплатити з балансу».
 3. Через програму Touchcar. У вкладці «Опції» виберіть послугу «Сплатити з балансу», «Оплатити карткою» або «Оплата на картку водію»

Приємної подорожі разом з таксі «Авангард» Київ.

|