Служба таксі Києва «Авангард» може запропонувати вам не тільки традиційну поїздку, як пасажир комфортабельного сучасного автомобіля. Наша компанія допоможе і в тому випадку, якщо вам потрібно швидко відправити якусь посилку додому або за іншою адресою в місті, області та навіть по всій країні. Наш водій в кращому вигляді виконає роль пунктуального, надійного і швидкого кур’єра, коли вам це потрібно.

Які посилки можна відправити кур’єрською службою таксі «Авангард»

Ми на ваше замовлення виконаємо доставку будь-яких малогабаритних вантажів. Це можуть бути:

 • документи;
 • їжа;
 • кореспонденція;
 • подарунки;
 • зразки продукції;
 • речі;
 • квіти та інше.

Звичайно, для доставки важких, великогабаритних вантажів, наприклад, будівельних матеріалів, в Києві існують інші служби, як от вантажні таксі. Але і в нашій службі є автомобілі, здатні доставляти великі посилки. Це мінівени й мікроавтобуси з просторим багажним відділенням.

Важливо! Ми не займаємося кур’єрською доставкою небезпечних вантажів і заборонених предметів, зброї, наркотиків, небезпечних хімічних та радіоактивних речовин.

Переваги замовлення кур’єрською послуги в таксі «Авангард»

Як на підприємстві, так і у звичайному житті нерідко виникають ситуації, коли доводиться витрачати час на те, щоб відвезти й передати одержувачу якісь речі, їжу, документи, квіти. Замовивши послугу кур’єрської доставки нашої служби «Авангард», ви позбавите себе від необхідності витрачати свій час і вирушати в поїздку особисто.

Водії нашої служби швидко приїдуть на ваш запит, заберуть посилку, швидко доставлять її додому або в інше потрібне місце і передадуть адресату за вас. Наприклад, вам терміново знадобилося передати їжу, речі або документи по Києву або в інше місто. Немає швидшого надійнішого і дешевшого способу відправити посилку, ніж замовити послугу кур’єрської доставки в службі таксі «Авангард».

Немає варіанту краще, ніж скористатися послугою кур’єрської доставки й в тому випадку, якщо вам потрібно передати іграшки, ті ж велосипеди своїм дітям, які весело проводять літні канікули на дідової дачі.

Прикладів ситуацій, коли співпраця з нами дуже вигідно, можна навести безліч. До очевидних переваг кур’єрської доставки нашої служби слід віднести й те, що вас оперативно обслужать в будь-яку погоду, в будь-який час доби, в будь-який день тижня, і в вихідні, і у святкові дні. Тому популярність кур’єрської доставки таксі Києва «Авангард» стає дедалі більше. Адже ціна за кур’єрську доставку у нас невисока і, до того ж фіксована. А надійність і пунктуальність служби таксі «Авангард» ні у кого не викликає сумнівів.

Як замовити кур’єрську доставку таксі «Авангард» на будинок або за адресою в Києві

Наша компанія надає кур’єрські послуги вже протягом тривалого часу, під час якого ми до дрібниць відпрацювали механізм співробітництва з нашими замовниками.

Щоб замовити послугу, від вас буде потрібно тільки подзвонити диспетчеру, повідомити йому:

 • характеристики посилки;
 • свою адресу;
 • адресу доставки;
 • час, до якого таксі повинно прибути;
 • контакти особи, яка бере посилку.

Після прибуття автомобіля кур’єра ви передаєте водієві посилку. Все інше питання, пов’язані з кур’єрською доставкою – це вже турбота нашої служби.

Замовляйте кур’єрську доставку в таксі Авангард прямо зараз!

|