Безпека дітей — це відповідальність батьків. Щоб оберегти малюка під час поїздки в машині, завжди використовуйте автокрісло. Це спеціально продумане сидіння, в якому зручно, безпечно й у віконце можна подивитися. Служба таксі «Авангард» в Києві надає своїм маленьким пасажирам безпечні дитячі крісла.

Навіщо замовляти авто з дитячим кріслом

Існує міф, що немовляті або більш дорослій дитині безпечніше їхати на руках у мами або тата. Але це не є правдою! При зіткненні на швидкості 50 км/год малюк може отримати травми, які рівносильні падінню з четвертого поверху. Тому ми пропонуємо завжди саджати дитину в спеціальне крісло.
Які існують переваги при використанні автокрісла?

  • Рятує життя! У 60% випадків трагедії можна уникнути завдяки правильному кріслу.
  • Дотримання закону! В Україні діє закон, який забороняє водієві перевозити дітей без крісла ростом менше ніж 145 сантиметрів або діток до 12 років. За недотримання передбачені штрафи. Цікаво, що в деяких країнах під час виписки з пологового будинку вам не віддадуть новонародженого, якщо в машині немає автокрісла.
  • Комфортно всім! Малюк пристебнутий, зручно сидить або навіть солодко спить, батьки спокійні та водій не відволікається від дороги.
  • Дитина відчуває турботу, і таким чином ви прищеплюєте дитині хороші звички турботи про себе.

Вартість і інші особливості послуги «Автокрісло»

У службі таксі «Авангард» є декілька видів дитячих крісел.

  • Автокрісла для новонароджених від 0 до 6 років або для дітей вагою до 25 кг. Немовля або більш доросла дитина пристібається ременями, які є в автокріслі. Дітки до року зазвичай фіксуються в машині проти руху.
  • Автокрісла для дітей від 6 років до 12 років. Дитина фіксується ременями, вбудованими в крісло.
  • Бустери — спеціальні сидіння без спинки для дітей від 6-12 років або вагою від 22-36 кг. Дитина пристібається звичайним ременем безпеки.

Вартість послуги складає +50 грн до звичайного тарифу. Це досить дешево, оскільки в деяких службах ціна складає близько 100 грн. Іноді служби таксі не вказують вартість послуги, а враховують її у вартість тарифу. Щоб ви могли зорієнтуватися в загальній вартості, то пропонуємо вам орієнтовну таблицю по деяких напрямах.

НапрямокЕконом, грн
Майдан Незалежності — Залізничний вокзал «Центральний»125
Майдан Незалежності — Обласна клінічна лікарня150
Майдан Незалежності — ТРЦ «Дрім Таун 1» (Оболонь)185
Майдан Незалежності — Метро «Гідропарк»190
Майдан Незалежності — Аеропорт «Бориспіль»495

Будьте уважні! Ціна може бути іншою, наприклад, через погоду або через завантаженість. Але вартість замовлення залишається фіксована.

Замовляти таксі з автокріслом для новонароджених і більш дорослих дітей можна, коли їдете в аеропорт, на вокзал, в лікарню чи куди завгодно. Якщо ви плануєте поїздку великою компанією і з декількома дітьми, то, ймовірно, вам вигідно буде викликати мінівен.

Увага! Водій таксі може надати тільки одне крісло. Якщо ви плануєте перевезення декількох дітей, то можете взяти свої крісла або бустери або замовити додатковий автомобіль з дитячим кріслом в таксі «Авангард».

Як замовити дитяче крісло в службі «Авангард»

  1. Дзвоніть за мобільним номером.
  2. Також можете замовити онлайн через форму на нашому сайті або через додаток Touchcar. Для цього в розділі опції виберіть пункт «Додатково» і у списку, який з’явиться, посуньте повзунок на послузі «Дитина». Розрахунок вартості спочатку робитися без урахування послуги «Дитячого крісла». Точну вартість ви зможете дізнатися при розмові з диспетчером, який передзвонить, щоб уточнити вік малюка і підібрати водія з необхідним кріслом.

Оформляти замовлення бажано принаймні за півгодини. Але якщо треба терміново, то постараємося виконати замовлення якнайшвидше.

Вибирайте будь-який зручний спосіб замовлення і зберігайте наші контакти на майбутнє. Безпечних вам поїздок з таксі «Авангард» Київ.

|