За статистикою більшість поїздок в таксі здійснюються за тарифом економ. Це недивно, адже цей тариф дозволяє користуватися таксі за розумні гроші, але при цьому не відмовляючи собі у зручності.

Жителі міста цінують можливість доїхати до потрібної адреси без зупинок і пересадок. Економ таксі береже ваші гроші, нерви й час. Замовити таксі економ класу ви можете в службі таксі «Авангард» за телефоном, онлайн на сайті або в додатку. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб надавати якісні послуги нашим клієнтам за будь-яких обставин.

Тариф економ класу

Вартість мінімального замовлення: 50 грн до 2 км; далі: 8 грн/км — по Києву; 10 грн/км за містом.
Очікування: після 5 хвилин 2 грн/хв за весь час очікування.

Хочете заощадити ще більше? Замовляйте таксі через наш додаток Touchcar. При регулярних поїздках ви накопичуєте на рахунку бонуси, а потім розплачуєтеся ними. При встановленні додатка на рахунку вже є 10 грн, а далі при кожному замовленні додатково нараховується 10% від усієї вартості. Завантажити додаток можна в Play Market або App Store.

Ціна може змінюватись, наприклад, через погодні умови. Тому будьте уважні до вартості при оформленні замовлення. Про неї ми інформуємо вас ще при замовленні, і вона не змінюється!

Автопарк економ класу

Якщо при слові «економ» у вашій уяві спливають машини марок «Москвич» або «Жигулі» копійка з екстравагантним декором, то сміливо видихайте.

Сучасний економ клас — це недорогі, але при цьому хороші машини, наприклад, Лада Пріора, Ланос або Джілі. Усі автомобілі проходять регулярне технічне обслуговування і ремонт, що робить поїздки наших клієнтів безпечними. У салонах авто завжди чисто та акуратно, а водії ввічливі й виховані, що робить поїздку приємною.

Переваги тарифу «Економ»

Ми не сперечаємося, що в поїздках на громадському транспорті є «своя романтика». Там можна, наприклад, обговорити новини або познайомитися з попутниками. А найголовніше, якщо вам бракує терпіння, то в маршрутці або трамваї воно відмінно тренується разом із самовладанням, уважністю і спритністю.

Проте якщо ваша мета — спокійна і швидка поїздка по Києву або за місто, скористайтеся послугою дешевого таксі. Наші об’єктивні переваги перед громадським транспортом:

  • Не треба чекати на зупинці, підлаштовуючи свій графік під розклад автобуса.
  • Вас ніхто не затримує в дорозі. Таксі не витрачає час на зупинки, видачу здачі кожному пасажирові.
  • Найважливіше, що ви їдете з комфортом. Ви не почуваєте себе, як «сардина в банці» у час пік і не чекаєте вільного містечка з важкими сумками.
  • У будь-яку погоду вас підвезуть максимально близько до пункту вашого призначення. У жару, дощ, сніг вам не треба йти від зупинки до вашого будинку ще кілометр.
  • Ви не пропустите свою зупинку, як часто буває з втомленими студентами, які засинають, а прокидаються вже на кінцевій зупинці.
  • На вас не впливають перебої в розкладі громадського транспорту. Час очікування після виклику складає в середньому 8-10 хвилин, тому що усі авто рівномірно розподілені в усіх частинах міста і до вас під’їде найближче.
  • Підсумовуючи усі плюси, у кінці поїздки ви заплатите розумні гроші. Натомість ви отримаєте час, спокій і комфорт.

Як замовити таксі «Економ»

  1. Подзвонити за номером, якій відповідає вашому мобільному операторові, і повідомити про потрібний тариф. Диспетчерові залишиться тільки розрахувати вартість і сказати її вам. У шапці сайту вказані усі наші контакти.
  2. Оформити замовлення онлайн через зручну онлайн форму на нашому сайті. Активуйте кнопку «Економ» в розділі «Клас авто».
  3. Завантажити додаток Touchcar на свій телефон і викликати таксі економ класу в 3-5 кліків.

Приємних поїздок з таксі «Авангард» Київ.

|