Вартість послуги в таксі «Авангард» в Києві — 100 грн. Таксист, використовуючи правильну послідовність, під’єднає дроти з клеймами від свого «зарядженого» акумулятора до вашого «розрядженого» і зарядить його. Наші фахівці приїдуть з необхідним устаткуванням і впродовж 20-40 хвилин виправлять цю проблему. Швидко, зручно і дешево. Дзвоніть і наші фахівці заощадять ваш час, нерви й гроші.

Коли допоможе прикурювання

Послуга «Прикурити акумулятор від таксі» актуальна у разі, якщо ваше авто не заводиться через те, що акумулятор сів. Від такої неприємності не застрахуватися на 100%. Тому, якщо це сталося з вами в дорозі, не панікуйте, а викликайте службу таксі «Авангард» в Києві.

Важливе нагадування! Прикурити авто від таксі вийде тільки у разі того, що акумулятор дійсно розряджений. Якщо причина, по якій авто не заводиться, серйозніша, то заряджання не допоможе.

Але і в цій ситуації ми вас не залишимо посеред дороги. У спектр наших послуг входить також буксирування авто за потрібною адресою. Наприклад, ми можемо відбуксирувати ваше авто до найближчого СТО, де механіки оглянуть автомобіль і нададуть допомогу. Ціна буксирування також недорога і складає 50 грн + 7 грн/км.

Небезпека самостійної зарядки акумулятора прикурювачем

Спокуса зарядити авто самостійно велика, проте це може привести до небезпечних наслідків. При порушенні правил полярності підключення (якщо в стресі або через поспіх переплутаєте клейма), то станеться замикання і, можливо, займання або вибух. Сила удару струмом навряд чи виявиться смертельній, але наслідки залежатимуть від початкового стану здоров’я. Особливо небезпечно буде прикурювати автомобіль, якщо ви один, тому що при ударі струмом може збитися сердечний або дихальний ритм, а також ви можете втратити свідомість. Тому поруч має бути людина, яка надасть першу допомогу і викличе швидку. Не ризикуйте здоров’ям — викликайте таксі Авангард Київ і ми професійно потурбуємося про машину, дотримуючись техніки безпеки.

Переваги виклику фахівців техдопомоги в службі «Авангард»

  • Наші фахівці знають усі нюанси та підводні камені цієї процедури;
  • У нас є необхідне устаткування, яке перевірене і справне;
  • Викликати нас дешевше в 3 рази, чим виїзд майстра з СТО;
  • Ми дотримуємося техніки безпеки;
  • Надаємо сервіс в усіх районах Києва (Позняки, Оболонь, Теремки, Осокорки та інші).
  • Якщо авто не вийде завести, оскільки проблема не в розрядженому акумуляторі, підкажемо перевірене СТО і відбуксируємо ваше авто.

Як замовити службу прикурювання

Ви можете цілодобово звертатися в нашу службу в Києві зручним для вас способом.

  1. Дзвоніть мобільний номер. Повідомте, що ваш акумулятор сів.
  2. Виберіть вгорі на нашому сайті телефонний номер, що відповідає вашому операторові.
  3. Оформити виклик онлайн у формі замовлення на сайті. Активуйте пункт «дроти для акумулятора».
  4. Скористайтеся додатком Touchcar. Опція «дроти для акумулятора».

Перевірте наш професіоналізм на ділі, і ви збережете наші контакти назавжди.

|