Багатьох цікавить питання: «Чи можна замовити таксі заздалегідь в аеропорт Борисполя, щоб зустріти своїх рідних, або за будь-яким іншим напрямком, щоб не запізнитися на зустріч?» Служба «Авангард» в Києві допоможе вам в цьому. Не доведеться ні чекати, ні запізнюватися з послугою «Попереднє замовлення». Ця опція дозволяє викликати таксі на певний день і будь-який час, будь то рано-вранці або пізно вночі.

Переваги попереднього замовлення

Чому варто забронювати таксі? Ось декілька переваг:

  • Попередній виклик наближає до нуля можливість запізнень, тому що ви знаєте точний час відправлення, вказуючи який можете врахувати тривалість поїздки, а також можливі затори.
  • Виконуючи дрібні завдання завчасно, ви можете зосередитися на важливіших справах. Як тільки автомобіль таксі під’їде, наші оператори відразу ж повідомлять вас про це.
  • Замовляйте таксі завчасно для того, щоб зустріти рідних або бізнес партнерів, що прибули в Київ. Якщо не можете бути присутніми особисто, скористайтеся послугою «Зустріч з табличкою».

Служба таксі «Авангард» в Києві підтримає вашу пунктуальність, і з’явившись вчасно в потрібному місці, ви зможете з більшою ймовірність досягти успіху і справити враження. Будьте упевнені, що таксі приїде у вказаний час і в потрібне місце.

Як замовити машину заздалегідь

Звернувшись в службу «Авангард» в Києві, ви можете оформити замовлення авто на завтра, післязавтра або якийсь інший день. Для цього є 3 способи:

  1. Дзвоніть по номеру в шапці сайту, що відповідає вашому мобільному операторові. Повідомте про бажання замовити авто завчасно. Оператор відразу повідомить вам вартість.
  2. Можете завантажити додаток Touchcar на свій телефон. Натисніть на напис «Опції», а потім виберіть пункт «Попереднє». У меню, що відкрилося, вкажіть, коли авто повинне приїхати. Розрахувати вартість поїздки можна після заповнення полів з адресами та вибором тарифу. Вартість відразу з’явиться на екрані. У додатку вам буде доступна бонусна система знижок на поїздки, яка допоможе економити при наступних замовленнях автомобіля.
  3. Оформити попереднє замовлення можна на нашому сайті онлайн. Активуйте опцію «Додатково» і виберіть пункт «Попередній». Вкажіть дату і конкретний час відправлення. При онлайн замовленні також можна розрахувати вартість аналогічно із замовленням через додаток. Вартість не зміниться до кінця поїздки.

Дійте на випередження, плануючи поїздки. Довіряйте професіоналам. З нами все піде за планом.

|