Онлайн виклик таксі «Авангард» в Києві

Онлайн замовлення таксі – це надійний і швидкий спосіб замовити подачу автомобіля в будь-яку точку Києва за допомогою заповнення форми в інтернеті. Відповідний онлайн сервіс розроблений спеціально для людей, яким не хочеться говорити через телефон і витрачати час даремно.

На нашому сайті ми організували можливість без зайвих слів викликати авто. При цьому таксі Києва «Авангард» прагнув удосконалити сервіс, щоб навіть самий недосвідчений користувач ПК зміг швидко і легко оформити замовлення і розрахувати вартість онлайн.

Хочете викликати таксі в онлайн режимі? Такий варіант виклику вже оцінили тисячі наших клієнтів. Оцініть і ви зручність замовлення таксі на нашому сайті, і ви точно не захочете шукати інші варіанти.

Як викликати таксі в Києві онлайн на сайті Авангард

Для того, щоб викликати таксі Києва в онлайн режимі, вкажіть:

 • свої контактні дані (номер телефону);
 • адресу подачі авто;
 • адресу прибуття;
 • клас автомобіля, необхідного для поїздки (спочатку в замовленні вказано економ клас).

У формі вже вказано місто Київ, тому на це поле можете не звертати увагу.

Після того як вказали всі необхідні дані, для виклику залишилося натиснути кнопку «Викликати таксі».

Після натискання кнопки «Викликати таксі» онлайн запит відправляється на обробку. Наші менеджери зв’язуються з клієнтом тільки для уточнення деталей замовлення.

Додатково можете:

 • замовити додаткові послуги поїздки (наприклад, наявність кондиціонера);
 • вказати побажання щодо марки або кольору машини.

Якщо вам необхідно викликати онлайн кілька авто одночасно, поновіть сторінку сайту і повторіть операції.

Як замовити в таксі додаткові послуги без виклику за номером телефону

Форма для замовлення і розрахунку додаткових послуг таксі

Якщо ви хочете перевезти домашнього улюбленця або виконати онлайн замовлення таксі в Києві з метою надання послуг кур’єра, то, щоб викликати таксі для таких цілей і подібних до них, ви можете вибрати опцію «Додатково». Після чого в формі онлайн замовлення з’являться різні додаткові послуги і їх можна буде вибрати.

Якщо в онлайн формі немає в наявності якихось послуг, то в пункті «Примітка» ви сміливо можете вказати, що необхідно вам для повноцінної й комфортної поїздки, і ми візьмемо ваші побажання в розрахунок.

Всю інформацію, отриману через сайт, диспетчери уважно опрацьовують, тому транспортний засіб підбирається з розрахунком всіх побажань.

Попереднє замовлення таксі через сайт Авангард Київ

На нашому сайті можна викликати авто в Києві за попередньо оформленим замовленням. Як видно на зображенні, для попереднього замовлення через онлайн форму повинна бути вказана:

 • дата;
 • час.

У зазначений в замовленні час спритний «Авангард» чекатиме на місці.

Для чого потрібен попереднє замовлення? Зазвичай далека дорога або важлива зустріч вимагає своєчасного прибуття, тому авто за попереднім замовленням найчастіше потрібно буде викликати для:

 • поїздки в аеропорт;
 • поїздки на залізничний вокзал або автовокзали Києва;
 • для проведення ділових переговорів.

Погодьтеся, що зручно не переживати про дрібниці перед важливою подією. Тому якщо ви бажаєте встигати скрізь і всюди, можете викликати авто через попереднє замовлення. Оформити попереднє замовлення можна за дві доби до поїздки.

Швидке замовлення таксі в Києві й розрахунок поїздки цілодобово

Сьогодні викликати таксі онлайн не складає труднощів, оскільки за допомогою пари кліків ви можете в лічені секунди замовити машину в потрібний час. Ми постаралися максимально спростити процес оформлення онлайн замовлення, тому вам знадобитися менше пів хвилини, щоб виконати онлайн виклик таксі Києва і в деталях дати зрозуміти нам специфіку замовлення.

Наше швидке і недороге таксі Києва актуально також в годину пік або серед ночі. Тому онлайн замовлення і розрахунок вартості калькулятором доступний 24 години на добу. Просто введіть наші контакти у свій мобільний телефон, і будьте впевнені, що ми швидко, дешево, з комфортом і, беручи до уваги всі побажання, доставимо вас в будь-який час доби в будь-яку точку Києва.

Після онлайн замовлення машини в Києві, авто приїде швидко, тому що:

 • наші автомобілі цілодобово базуються в усіх районах Києва;
 • за кожним з районів закріплено певну кількість авто;
 • диспетчери нашої компанії працюють швидко, тому обробка онлайн замовлення займає близько хвилини;
 • подача машини здійснюється за вказаною адресою в Києві відразу після затвердження онлайн замовлення.

Оформляйте онлайн замовлення в будь-який момент, і протягом декількох хвилин робіть поїздки недорого і з комфортом! Будьте мобільними в ритмі життя Києва, а ми за недорогу вартість забезпечимо комфорт пересування і прибуття в потрібне місце без запізнень!

|