Служба перевезення тварин на таксі або особистий автомобіль

Варто використовувати особистий автомобіль для доставки тварин чи краще скористатися пропозицією зоотаксі «Авангард»?

При перевезенні котів, собак, рибок та інших тварин на зоотаксі ви не будете відриватися на керуванні авто і наражати на небезпеку себе та інших учасників руху. Особливо це важливо, якщо вам потрібно доставити хворого вихованця до ветеринара, коли йому потрібна ваша увага і співчуття.


Іноді клієнтам служби зоотаксі краще перевезення на власному авто. Наприклад, в тому випадку, коли ви відправляєтеся з твариною і великою компанією на дачу в інше місто. Для здійснення доставки домашніх тварин у нашій службі таксі є спеціально обладнані мікроавтобуси й мінівени з просторим багажним відділенням, спеціально обладнаним для перевезення котів, собак, рибок і т.д. Тривале перевезення може викликати у тварини дискомфорт, що негативно позначиться на всіх пасажирів і буде заважати водієві. Так що це питання не тільки зручності, але і безпеки.

Переваги кур’єрської доставки тварин службою таксі «Авангард»

Наша компанія здійснить доставку вашого кота, собаки або інших кімнатних тварин до ветеринара, грумера, в зооготель або інше місце. Наша служба таксі працює цілодобово. У команді нашого таксі працюють дбайливі водії, які люблять тварин і вміють з ними звертатися. Вони можуть доставити вашого вихованця до місця призначення, як у вашому супроводі, так і у вигляді кур’єрської доставки. У зоотаксі «Авангард» ви можете замовити регулярне перевезення ваших тварин до дресирувальника, ветеринара або до грумера і вам не треба буде відриватися для цього від своїх справ.

Ми пропонуємо недороге і зручне професійне зоотаксі Києва, співробітники якого завжди готові прийняти замовлення на перевезення котів, собак, рибок і т.д. і виконають дану послугу, як в будній, так і у вихідний або святковий день в будь-який час дня і ночі.


Співпрацювати з нами вигідно і зручно. Підсумувавши всі переваги перевезення тварин на таксі «Авангард» можна виділити основні:

  • ми працюємо щодня і цілодобово;
  • перевозимо домашніх тварин з їх власниками та у форматі кур’єрської доставки;
  • у нас ви можете забронювати транспорт для регулярного перевезення тварини до тренера або ветеринара;
  • ми надаємо послуги з перевезення котів, собак, рибок і т.д. не тільки по Києву, але і за місто;
  • співробітники нашої служби зоотаксі професіонали й ставляться до тварин дбайливо і з любов’ю.

Як замовити перевезення тварин в зоотаксі Києва

Для замовлення послуги потрібно:

  • зателефонувати за наведеними на сайті телефонами диспетчеру;
  • зробити онлайн замовлення на сайті за допомогою електронної форми.

Важливо! Надійніше забронювати зоотаксі завчасно. Це заощадить ваш час, і ви гарантовано вчасно прибудете до місця призначення.

У нашій службі зоотаксі працюють тільки досвідчені професійні водії, які вміють поводитися з тваринами. Машини зоотаксі «Авангард» застраховані, безпечні й спеціально обладнані для перевезення домашніх тварин. А наші ціни доступні для будь-якого власника домашніх вихованців.

Замовте перевезення тварин у таксі «Авангард» прямо зараз!

|