Київ – величезне місто і він змушує своїх жителів слідувати своїм законам. По-перше, жити в дуже швидкому темпі. По-друге, бути пунктуальним. Безумовно, постає питання: «Що може зробити життя сучасної людини в Києві легше?». Звичайно, гарне таксі. Служба «Авангард» надає широкий спектр послуг. Послуги таксі допомагають тисячам людей щодня встигати за ритмом життя в Києві.

Служба «Авангард» доставить вас в будь-яку точку Києва і Київської області. Ваша поїздка буде швидкою і зручною. Адже «Авангард» працює цілодобово і без вихідних. А для того, щоб замовити послугу в нашій службі, вам достатньо зателефонувати за номером телефону або викликати машину просто заповнивши цю форму!

Безумовно, всі замовлення обробляються відразу. Це гарантує оперативність подачі машини. Крім того, служба «Авангард» пропонує послугу «Попереднє замовлення авто». Ця послуга буде корисною для вас, якщо вам належить важлива зустріч і спізнюватися не можна.

Послуга Драйвер

По-перше, що являє собою послуга таксі «Драйвер»? Це досвідчений водій. Він доставить вас і ваш автомобіль в потрібне місце.

По-друге, коли може знадобитися така послуга?

  • Після трудового дня. Наприклад, коли ви втомилися і не хочете сідати за кермо;
  • Після приймання медичних препаратів, коли люди відчувають сонливість;
  • Після вечірок і свят за участю алкоголю.

Ця послуга оплачується додатково. Тарифи на послугу можете дізнатися у диспетчера або на сайті.

Зустріч з табличкою

Ви погано знаєте Київ або вперше приїхали в це місто? Тоді ми будемо раді вас зустріти в аеропорту або на вокзалі. В послуги служби «Авангард» входить опція «Зустріч з іменною табличкою». Наприклад, ви можете скористатися даною послугою для зустрічі близьких, друзів або партнерів по бізнесу.

Кур’єрська доставка

Послуга «Кур’єрська доставка» – дуже зручний сервіс для сучасної людини. Бувають випадки, коли немає часу їхати в інший кінець Києва. Але потрібно терміново доставити, наприклад, квіти або документи. Просто передайте необхідну річ водієві таксі «Авангард» і скажіть адресату, як її можна забрати.

Способи замовлення

Безумовно, всі перераховані послуги можна замовити:

  • по-перше, при безпосередній розмові з диспетчером;
  • по-друге, скориставшись онлайн замовленням.

Замовлення таксі через інтернет – це нова послуга від служби «Авангард». Вона дозволяє підвищити комфорт пасажирів та зекономити час на розмови з диспетчером.

Таксі в передмістя Києва

Таксі в передмістя Києва допоможе швидко дістатися в Бориспіль, Бровари, Ірпінь, Бучу, Вишгород, Чабани та інші приміські міста. Ми відвеземо Вас у будь-який час дня і ночі, в будь-який день тижня і будь-яку погоду з комфортом. Вартість поїздки при цьому буде фіксованою.

Таксі в аеропорт Жуляни та Бориспіль

Встигнути на свій рейс в аеропорту і не запізнитися допоможе наша служба «Авангард». Таксі в аеропорт Жуляни та Бориспіль – це кращий варіант для тих, хто цінує свій час і береже нервову систему.

Перевезення тварин в Києві на зоотаксі «Авангард»

Якщо вам потрібно відвезти домашнього улюбленця до ветеринара, зооготель на стрижку або інше місце, то знайти машину досить складно. Особливо, якщо тварина велике. Зоотаксі Києва «Авангард» допоможе розв’язати проблему. Наші машини пристосовані для таких поїздок, а водії з розумінням і любов’ю ставляться до братів наших менших.

Міжміське таксі з Києва

Якщо вам потрібно постійно їздити з Києва в інші міста або в межах області, то вам добре знайомі незручності громадського транспорту. Міжміське таксі «Авангард» – хороший вибір для далеких поїздок. Ми пропонуємо різні типи автомобілів: від економа до бізнес класу і від легкових до мікроавтобусів.

Приємних поїздок з таксі Києва «Авангард»!

|